Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Dzieci z przedszkola w Męcince tańczą

Od października w przedszkolu w Męcince w ramach zajęć dodatkowych odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu TAŃCE. Prowadzi je doświadczona i profesjonalna instruktor tańca pani Izabela Kowalska z KDance Studio I&A Kowalscy.

Z zajęć tanecznych mogą korzystać dzieci z każdej grupy wiekowej. Zarówno 6, 5, 4, jak i 3 – latki radzą sobie na nich bardzo dobrze, są one bowiem dostosowane do potrzeb i możliwości fizycznych maluchów. Taka forma zajęć ruchowych przy muzyce rozwija u najmłodszych koordynację ruchową i poczucie rytmu, ale też doskonale ćwiczy pamięć słuchową i ruchową.

Taniec uczy koncentracji, wrażliwości muzycznej i daje możliwość ekspresji. Co najważniejsze – pozwala dzieciom pokonać nieśmiałość, nabrać pewności siebie, tak potrzebnej w dzisiejszej rzeczywistości. Jak do tej pory zajęcia taneczne cieszą się dużym zainteresowaniem.

Autor: Beata Bednarczyk

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.