Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Dożynki wiejskie w Kondratowie

Sezon dożynek dobiega końca. W ubiegłą sobotę mieszkańcy Kondratowa na czele z sołtys Ireną Mowną i Przewodniczącym Rady Gminy Wojciechem Lichoniem podziękowali za tegoroczne plony.

Fot. materiał prasowy © materiał prasowy

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele pw. św. Jerzego w Kondratowie, którą celebrował proboszcz ks. Marek Lach. Podczas mszy pani Mariola Mikołajczyk opowiedziała opowieść chrześcijańską związaną z sianokosami.

Starostami dożynek byli Elżbieta Kwaśnik oraz Zenon Stasiak. Czas umilił zespół Perła z Przybyłowic. Na stołach znajdowały się smakołyki przygotowane przez sołtys, radę sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Oprawę muzyczną zapewnił Dj Artur, przy którym wszyscy bawili się do białego rana.

Impreza została dofinansowana ze środków budżetu gminy Męcinka.

Fotorelacja z imprezy dostępna na stronie Urzędu Gminy Męcinka. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.