Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Dotacje dla mieszkańców i przedsiębiorców z Gminy Męcinka na wymianę pieców

Tworzenie dobrych warunków do zamieszkiwania to również troska o środowisko naturalne, w tym o jakość powietrza, na które duży wpływ mają źródła ogrzewania.

Fot. Paweł Sasiela

- Zachęcam mieszkańców i przedsiębiorców z terenu Gminy Męcinka chcących wymienić piece grzewcze, do skorzystania z dotacji gminnej w wysokości 1500 zł. Dotacje dotyczą modernizacji systemów grzewczych, polegających na zmianie paliwa na gazowe (gaz płynny propan-butan lub gaz ziemny), olejowe, na biomasę lub na zastosowaniu urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii – informuje Wójt Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Pytcz
Pytcz26 stycznia o 17:31
Mecinka ma gaz ziemny???
Lubię to! 0
:)
:)Pytcz26 stycznia o 18:27
Są zbiorniki na gaz czy olej dla twojej wiadomości ;)
Lubię to! 0
mi
mi26 stycznia o 08:43
Ehh szkoda że Jawor to nie Męcinka....w Jaworze dopłat do pieców jak nie było tak nie ma, a program kawka miał być uruchomiony już rok temu....żenada burmistrz
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.