Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Do trzech razy sztuka?

Kuźnia II Jawor popadła w lekki dołek. Dwa ostatnie mecze z Ikarem II Miłogostowice i Cichą Wodą Tyniec Legnicki zakończyły się porażkami.

© Paweł Sasiela

Czy w najbliższą niedzielę sprawdzi się zasada "do trzech razy sztuka" i przełamanie nastąpi w Damianowie? Miejscowy Polder miał bardzo udany początek rundy wiosennej, ale wraz z początkiem majówki coś zacięło się i już tak dobrze nie było. Klub z powiatu średzkiego na przestrzeni poprzednich pięciu kolejek wygrał tylko raz, a w pozostałych przypadkach przegrywał. W minioną niedzielę dostał tęgie lanie 7:1 w Chełmcu od miejscowego LKS-u.

Polder z dorobkiem 24 punktów plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli. Najbliżsi rywale rezerw MRKS-u lepiej czują się u siebie, gdzie ugrali 2/3 całego dorobku. Bilans bramkowy drużyny z Damianowa to 51-66.

Kuźni II walka o podium już nie grozi. Jaworzanie za to muszą się skupić na obronie piątej pozycji, bowiem znajdujący się tuż za ich plecami duet w postaci LKS-u Chełmiec i Korony Kawice zmniejszył stratę do zaledwie jednego punktu.

W rundzie jesiennej na Przyrzeczu Kuźnia II zremisowała z Polderem 1:1, co było sporą niespodzianką, bowiem to niebiesko-żółto-czarni byli zdecydowanym faworytem. Dodajmy, że nasze rezerwy wyrównały dopiero w ostatniej minucie doliczonego czasu gry za sprawą Kamila Kurzelewskiego. A jaki scenariusz oba zespoły napiszą tym razem? Mecz 24.kolejki legnickiej B klasy gr. IV Polder - Kuźnia II w niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Damianowie. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.