Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Dłuższy termin na oferty budowy drogi S3 Bolków - granica państwa

Wydłużono termin składania ofert na "Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka" od Bolkowa do granicy państwa.

Fot. GDDKiA © GDDKiA

Dla zadania III od węzła Bolków (bez węzła) do węzła Kamienna Góra Północ (bez węzła), o długości ok. 16,1 km nowy termin wyznaczony został na 31.08.2017 r. g. 11:30.

Dla zadania IV od węzła Kamienna Góra Północ (z węzłem) do granicy państwa, o długości ok. 15,3 km nowy termin wyznaczony został na 25.08.2017 r. g.11:30.

Zmiana terminów nastąpiła na wniosek wykonawców zainteresowanych inwestycją oraz ze względu na dużą liczbę zapytań, które wpłynęły na poszczególne zadania.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.