Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Czekoladowy autobus u przedszkolaków w Kulinarnym Przedszkolu w Piotrowicach

Gminne Kulinarne Przedszkole w Piotrowicach to zarówno nauka o zdrowym żywieniu, warsztaty na których dzieci uczą się przygotowywać różnorodne posiłki, ale także przedsięwzięcia rozwijające kreatywność uczniów.

- Już niebawem, tj. 4 grudnia nasze przedszkolaki będą miały okazję uczestniczyć w kolejnych ciekawych zajęciach. Do naszej szkoły w Piotrowicach zamówiony został czekoladowy autobus, w którym odbędą się warsztaty. Dzieci poznają m.in. proces produkcji czekolady, a także będą mogły samodzielnie wykonać słodkości – mówi wójt Mirosław Brzozowski.

Zajęcia sfinansowane zostaną z budżetu Gminy Męcinka 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.