Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Ciężarówki nie przestrzegają ograniczenia w Budziszowie Małym!

Nikt nie przestrzega ograniczenia, a samochody ciężarowe jak jeździły tak jeżdżą - alarmuje Czytelnik portalu jawor24h.pl.

Fot. starostwo © Starostwo

- Nie tak dawno na łamach waszego portalu pojawił się artykuł na temat problemu z ruchem ciężarowym w miejscowości Budziszów Mały oraz o wprowadzeniu tam ograniczenia tonażu do 12 ton. Cóż niestety ograniczenie swoje a kierowcy swoje. Nikt nie przestrzega ograniczenia, a samochody ciężarowe jak jeździły tak jeżdżą. Nie zważając na niebezpieczeństwo jakie tam czeka, ponieważ pod jezdnią jest ubytek podłoża i widać spod spodu poniemiecki bruk i tylko kwestią czasu jest aż pod ciężarem którejś ciężarówki jezdnia runie. W dodatku po nocach jeżdżący tą drogą kierowcy ciężarówek niszczą, przewracają i przestawiają postawione tam bariery chroniące ich przed czekającą na nich pułapką. Wciągu jednego dnia można naliczyć kilkadziesiąt ciężarówek. Dodam tylko, że każda taka ciężarówka nie przestrzegającą ograniczania to mandat wysokości 500 złotych i można sobie tylko wyobrazić jak kolosalne sumy każdego dnia przechodzą koło nosa - informuje Czytelnik. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.