Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Chodnik w Godziszowej już gotowy

Dobiegły końca prace przy realizacji zadania pn. „ Przebudowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2176D w miejscowości Godziszowa na odcinku od 0+000 do km 0+394”.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Inwestycja stanowiła II etap prac zapoczątkowany w ubiegłym roku. Prace realizowane były przez firmę DOK-BAU i polegały na przebudowie istniejącego chodnika o nawierzchni z kruszywa łamanego, stanowiącego część drogi powiatowej, na chodnik o nawierzchni z kostki betonowej.  Wartość zadania wyniosła ponad 79 tys. zł.

Przedsięwzięcie realizowane było na podstawie Porozumienia nr 8/2017 z dnia 06 lutego 2017 pomiędzy Powiatem Jaworskim a Gminą Mściwojów, w ramach którego Powiat przeznaczył na realizację ww. przedsięwzięcia kwotę 30 tys. zł. Pozostałe środki pochodzą z budżetu gminy.  

Wieś dzięki nowej drodze i chodnikowi jest teraz jeszcze ładniejsza i bardziej bezpieczna ku zadowoleniu mieszkańców, którzy od wielu lat domagali się poprawy bezpieczeństwa pieszych uczestników ruchu drogowego.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

przyjezdny
przyjezdny23 sierpnia 2017 o 12:38
Szkoda tylko ze w całej wsi śmierdzi od kanalizacji. Wystarczy posiedzieć z dzieckiem na placu zabaw. Katastrofa
Lubię to! 1
abc
abc22 sierpnia 2017 o 21:29
Bardzo ładny.
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.