Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Chatka Baby Jagi

W środę 23 listopada br. komisja powołana przez Wójta Gminy Paszowice dokonała oficjalnego odbioru najnowszego obiektu w Myśliborzu, który powstał na miejscu starego szałasu turystycznego.


Chatka Baby Jagi powstała z myślą o turystach jesienno-zimowych, którzy będą mogli się tam schronić zjeść posiłek w czasie deszczu, zawieji i śniegu. Obiekt został zbudowany przez firmę „Przeróbka Drewna Export-Import” Dariusza Pestrowicza z Rogoźnicy za kwotę 4 tysiące złotych brutto pochodzącą z tegorocznego wpływu za opłaty parkingowe. Zapraszamy do odwiedzania Wąwozu Myśliborskiego - „Króla jesieni” w Plebiscycie TOP5 Radia Wrocław, który zakończył się 12 listopada br.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.