Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Biegi dla twardzieli

4 października odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Zawody rozegrane zostały w Parku Miejskim, a wzięły w nich udział szkoły podstawowe i szkoły ponadgimnazjalne z powiatu jaworskiego.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Uczestnicy przybyli na miejsce już z samego rana. Pogoda dopisywała. Biegacze zostali podzieleni według kategorii wiekowych. Na linię startu zgłosiło się pięć szkół podstawowych i dwie ponadgimnazjalne. Atmosfera była niezwykle ciepła, biegacze dawali z siebie wszystko. W miarę upływu czasu powoli malował się obraz rywalizacji.

W kategorii szkół podstawowych (klasy 4-6) wśród dziewcząt triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Jawora, a tuż za nią znalazły się szkoły z Wądroża Wielkiego i Snowidzy. Wśród chłopców najwyższe miejsce na podium zdobyli uczniowie z Wądroża Wielkiego, drugie reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1, a trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Targoszyna.

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt szkół podstawowych (klasy 7 oraz II i III gimnazjum) zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, drugie  Szkoła Podstawowa z Budziszowa Wielkiego, a trzecie Zespół Szkół w Męcince. Wśród chłopców na pierwszym stopniu podium stanęła drużyna z Męcinki, na drugim ze Snowidzy, a miejsce trzecie zajęła Szkoła Podstawowa z Budziszowa Wielkiego.

W ostatniej kategorii startowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Zarówno w wśród dziewcząt, jak i chłopców I miejsce zajęli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze, na drugim  miejscu uplasowały się drużyny PCKZiU w Jaworze. Najlepsi zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.