Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Bezpłatny kurs komputerowy dla osób dorosłych

Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach prowadzi nabór chętnych do udziału w bezpłatnym szkoleniu komputerowym, finansowanym w 100 % ze środków Unii Europejskiej.

Fot. cafesenior.pl

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby w wieku 50 – 67 lat, z wykształceniem maksymalnie średnim (w tym również podstawowym, zawodowym), nieprowadzące własnej działalności gospodarczej, które pracują lub są bezrobotne, bierne zawodowo lub ucząca się z terenów powiatu jaworskiego. W kursie mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne.

Szkolenia zostały zaprojektowane tak, aby pomagać użytkownikom wykorzystywać Internet w maksymalnym stopniu poprzez wyjaśnienie reguł jego działania oraz pokazanie jak można go wykorzystywać w wielu zastosowaniach. Dodatkowo uczestnicy poznają podstawy obsługi komputera oraz obsługi programów biurowych.

Szkolenie obejmuje 10-15 spotkań, terminy oraz miejsce szkolenia dopasowane zostaną do preferencji uczestników. Grupy liczą maksymalnie 10 osób.

Uczestnikom projektu zapewniają:

- całkowicie bezpłatne szkolenia komputerowe, w małych grupach do 10 osób

- poczęstunek (kawa, herbata, ciastko)

- doświadczonych trenerów

- materiały szkoleniowe (książka, notes, długopis, pendrive)

- tempo zajęć dostosowane do uczestników

- zaświadczenie ukończenia szkolenia

- zajęcia w dni powszednie lub weekendy

Zgłoszenia osobiście lub telefonicznie przyjmowane są w GOK, Paszowice 142, w godzinach 7.30 – 15.30, tel. 76 870 11 13.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.