Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Bezpieczniej w Stanisławowie – nowe schody do świetlicy wiejskiej

Mieszkańcy Stanisławowa od wielu lat czekali na remont schodów do świetlicy wiejskiej, która jest ich miejscem spotkań zarówno o charakterze społecznym, rozrywkowym, ale także w sprawach gospodarczych.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Od teraz mogą bezpiecznie wchodzić i wychodzić ze świetlicy, a to dzięki zakupionym i zamontowanym nowym schodom. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie w przedmiotowe przedsięwzięcie społeczności lokalnej, która samodzielnie wykonała prace rozbiórkowe i fundamentowe. Inwestycja sfinansowana została z budżetu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.