Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Bal karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców Małuszowa

W minioną niedzielę w świetlicy wiejskiej w Małuszowie odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców tego sołectwa, który jest kolejną inicjatywą stowarzyszenia „Nasz Małuszów”.

© materiał prasowy

Przebierańcy świetnie bawili się uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorki. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską. Obecny na spotkaniu wójt Mirosław Brzozowski ufundował dla dzieci pączki oraz nagrody dla króla i królowej balu, którzy wybierani byli podczas niedzielnej zabawy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.