Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

5. Charytatywny Bal Andrzejkowy na Rzecz Bezdomnych Zwierząt już niebawem!

„Pomóż bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę” – to hasło Andrzejkowego Charytatywnego Balu na Rzecz Bezdomnych Zwierząt w Jaworze, które wspólnie od trzech lat organizuje jaworskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Restauracja Kameleon

Fot. materiał prasowy © materiał prasowy

- Na uczestników balu czeka szereg atrakcji: będą prawdziwe wróżki, lanie wosku, loteria fantowa czy zapomniany już „kotylionowy walczyk” w odświeżonej wersji  – mówi Joanna Babiś, organizatorka balu i wolontariuszka jaworskiego TOZ-u.

- Tradycyjnie podczas balu odbędą się aukcje i licytacje. Nie zabraknie emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a wszystkie przedmioty i usługi, mamy nadzieję, że rozejdą się jak w ubiegłym roku, niemal w okamgnieniu  –  dodaje. 

Pod młotek trafią między innymi najnowsza weekend w hotelu na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, hybrydowa TOYOTA na weekend z pełnym bakiem paliwa, terenowy Land Cruiser, ogromny tort czy wejściówka VIP na Castle Party w Bolkowie. Jedną z największych atrakcji balu będzie z pewnością FOTOBUDKA, czyli profesjonalnie przygotowane miejsce do robienia zdjęć w przebraniu. Zabawa aż do białego rana, jedyna w swoim rodzaju charytatywna aukcja, moc nagród i niespodzianek – to wszystko będzie czekało na tych z Państwa, którzy spędzą Andrzejki w wyśmienitym towarzystwie w Restauracji Kameleon w Jaworze. 

W trakcie imprezy zaplanowano m.in. pokaz tańca brzucha w wykonaniu Mistrzyni Europy w tej dziedzinie, karaoke, występ Estery Wrony, uczestniczki konkursów muzycznych, m.in. Must Be The Music, konkursy i licytacje. Bal odbędzie się 25 listopada o godzinie 19.00 w Restauracji Kameleon w Jaworze. Bilety w cenie 130 złotych od osoby można kupić bezpośrednio w restauracji lub zamówić telefonicznie u wolontariuszy: 604 968 658 lub 602 666 236. 

Dochód ze sprzedaży biletów i licytacji w czasie balu będzie przeznaczony na działalność opiekę weterynaryjną i wyżywienie dla bezdomnych zwierząt z jaworskiego przytuliska. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają jeszcze andrzejkowych planów do rezerwacji biletów na ten wyjątkowy bal charytatywny pod nr tel.: 604 968 658 lub 602 666 236. 

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

najjaśniejszy
najjaśniejszy12 listopada 2017 o 21:14
Ja na mieście słyszałem, że jakaś ulica też być nazwana jego imieniem, a na którymś wyremontowanym skwerku ma stanąć jego pomnik. Z kolei dziś sąsiad mi powiedział, że jakaś aleja gwiazd ma powstać wzdłuż zasadzonych w parku drzewek.
Lubię to! 0
Donald
Donald12 listopada 2017 o 21:02
Leki-musisz je brać, nie możesz o nich zapominać. Krzyż Zasługi ustanowiony w 1923 r. nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.
Lubię to! 1
Gratki
Gratki12 listopada 2017 o 19:39
Podczas uroczystości 11 listopada p. Michał Pancewicz potwierdził odznaczenie dla burmistrza Jawora Emiliana Bery.

Brązowy krzyż zasługi na wniosek Michała Pancewicza z Ligii Ochrony Przyrody w Polsce burmistrz Jawora odbierze najprawdopodobniej już w grudniu. Gratulujemy.
Lubię to! 0
to prawda?
to prawda?Gratki12 listopada 2017 o 19:56
słyszałem, że będzie go odbierał ze swoim kolegą Tuskiem
Lubię to! 1
?
?Gratki12 listopada 2017 o 21:20
za co? jaki to nasz najjaśniejszy wielki czyn popełnił?
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.